Menü
Menü
Alışveriş Sepeti

Şarj Aleti Dinleme Cihazı

Şarj Aleti Dinleme Cihazı
Şarj Aleti Dinleme Cihazı
-26%
Şarj Aleti Dinleme Cihazı
Şarj Aleti Dinleme Cihazı

ŞARJ ALETİ ( CİHAZI ) DİNLEME CİHAZI

 

TÜM CEP TELEFONLARI İLE %100 UYUMLU ÇALIŞMAKTADIR.


Sınırsız Gizli Ses Ortam Dinleme Cihazı - Şarj Aleti Dinleme Cihazı

 

Dinleme Cihazı Nasıl Çalışır ?


Adaptör dinleme cihazı olarak kullanılan bu model 220 Volt Prize takılarak kullanır. Cihaz enerjisini prizden aldığı için enerji sorunu yoktur. Bu cihaz ile 7 gün 24 saat gizli ortam dinlemesi yapabilirsiniz.


Bu model dinleme cihazı sim kartlı modeldir, cihaza turkcell, vodafone, avea v.b… hatlar takılarak kullanır.


Bu üründe kullanılan simkart modülü modeli tek gsm telefonu mekanizmasına sahiptir. Gsm telefonundan tek farkı cihazın butonlarının olmamasıdır. Arandığı zaman cihaz otomatik olarak telefonu yanıtlar. 


Eğer İsterseniz ses sensörünü aktive edebilirsiniz. Bu sayede cihaz ortamda ses duyduğu zaman sizi geri arar. Bu sayede hiç bir konuşmayı kaçırmamış olursunuz.


Cihazdan dinlediğiniz sesleri cep telefonunuza kayıt  edebilirsiniz bu sayede daha sonra sesleri tekrar dinleyebilirsiniz. Cihaz sizi geri aradığı zaman telefonunuzun ses kayıt butonuna basmanız yeteri kadar olacaktır . Bu sadece ortamda ki bütün konuşmaları kayıt etmiş olursunuz. Cihazın üstündeki dikkat ışığı veya ses çıkarabilecek herhangi birşey yoktur.


 Sınırsız Gizli Ses Ortam Dinleme Cihazı yalnızca kendi içinde ki batarya sayesinde prize takmadan 2 güne kadar dinleme olanağı sağlamaktadır. Bu sayede kişi cep telefonunu 2 gün şarj etmese bile cihaz çalışacaktır ve kişi tekrar cep telefonunu şarja taktığında cihaz içinde ki ekstra batarya şarj olacaktır.


Dinleme cihazları mesafa sınırı olmadan, cihazın bulunduğu ortamı cep telefonu sistemini bire bir kullanarak dinleyin.

 

SES SENSÖRÜ SAYESİNDE ORTAMDA SES ALGILADIĞINDA SİZİN BELİRLEYECEĞİNİZ CEP TELEFONUNU CİHAZ GERİ ARAMAKTADIR.


Cihaz şarj sorunu var mı ?


Cihazda kesinlikle şarj sorunu yoktur. 220 v priz’ e taktığınız bu üründe 7 gün 24 saat ortam dinlemesi yapabilir ve sesleri cep telefonunuza kayıt edebilirsiniz. Ayrıca cihaz prize takılmasa bile 2 gün içinde ki batarya sayesinde 2 gün çalışmaya devam edecektir.Ayrıca adaptör prizden çıkarılsa bile kendi üzerinde ki batarya ile 2 güne kadar dinleme yapabilir.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Oylama
Kötü İyi

Call Now Button Hemen Arayın