Menü
Alışveriş Sepeti

3G Duvar Saati Gizli Kamera

3G DUVAR SAATİ GİZLİ KAMERA

 

3g-kamera-izle

 

3G Duvar Saati Gizli Kamera

Yeni ve oldukça farklı casus ürünlerden en çok tercih edilen bu ürün, bulunduğu ortamda en iyi performansı sizlere sunacaktır. 3G Duvar Saati Gizli Kamera bulunduğu ortamda kesinlikle fark edilmeden duru ve sizin gözünüz kulağınız olur. Bu özel ve farklı ürünümüz benzerine az rastlanan özellikler taşımaktadır. Ana özelliği 3G özelliği sayesinde bulunduğunuz her yerden en ideal ve net şekilde ortamı izleme olanağınız bulunuyor. Hem ses hem de görüntü alabileceğiniz bu özel ürün aklınızın evde kaldığı durumlarda sizlere inanılmaz faydalı olacak bir üründür.

Özellikle anne ve babalar, çocuk bakıcısı kullanmak zorunda olduklarında, evde kalan çocuklarının düzenli ve uygun şekilde bakılıp bakılmadığını merak ederler. Bu tip durumlar ciddi endişe verici ve sıkıntılı anlardır. Sizler de etkin şekilde 3G Duvar Saati Gizli Kamera sayesinde artık her zaman denetim sağlayabileceksiniz. Sizler için yenilikçi ve çok özel olan bu ürün sadece ses istediğiniz durumlarda 72 saate varan bir dayanım göstermektedir. Ayrıca görüntü isterseniz 48 saat randımanlı şekilde görüntü alabilirsiniz. Her zaman en net ses ve görüntü için oldukça ideal bir üründür. Bu şekilde sizler de en ideal ve randımanlı şekilde bu işlemlerden yararlanabilirsiniz.

Cihazımızın en güzel özelliği ise içinde gizlidir. İçinde 3G uyumu bir SIM kart bulunan bu saat, aslında bir telefon gibi aranabilir ve işlem alabilir. Nerede olursanız olun gidip geldiğiniz her yerde hatta yurt dışında olsanız bile bulunduğu ortamda ki tüm ses ve görüntüleri anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. 3G Duvar Saati Gizli Kamera gerçek anlamda sizin gözünüz ve kulağınız olacak özellikleri taşımaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürün kendi üzerinde ki batarya yardımı ile sorunsuz ve teferruatsız olarak çalışmaktadır. Bataryası bittiğinde yine şarj edebilir ve uzun süreli kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

3G Duvar Saati Gizli Kamera Teknik Özellikleri

3G video formatına sahip olan cihaz yüksek çözünürlük sağlar

Renkli görüntü ve ses özelliği bulunmaktadır

Şarj süresi ortalama 3- 4 saattir

Ses kayıt mesafesi ortalama 40 ile 50 metredir

Boyutları: Boyu 35 cm En: 30 cm


Yasal Uyarı

Bu web siteside ki mini dinleme ve takip cihazı güvenlik amacı ile alzaymır hastalarına kaybolması sıkıntılar çekmesi üzerine özel olarak üretilmiştir. Aynı zamanda işverenlerin yazılı izinleri sayesinde personellerini ve ailelerinde reşit olmayan çocukların ülke dahilinde hukuk kurallarına göre takip etmek üzere üretilmiş bir cihazdır. Bu sitede ki cihazları farklı kullanım amacı ile kullanacak kişiler web sitemizden sorumlu tutulamaz ve ülkesinde ki yasalara göre suç teşkil edecek durum yerine getirdiklerinde kendileri sorumludur.Eğer bu mini dinleme takip cihazını kullanacağınız amaç ile ilgili herhangi bir şüpheniz varsa satın almadan önce bir hukuk bürosundan hukuki danışmanlık alınız.Bu cihazı satın almak ve kullanmak suretiyle, hukuk kurallarına uygun olarak kullanılacağınızı beyan etmiş olursunuz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi