Menü
Alışveriş Sepeti

3G Dvd Player Online Gizli Kamera

3G Dvd Player Online Gizli Kamera

3G-dvd-gizli-kamera

GİZLİ KAMERA DVD-PLAYER GENEL ÖZELLİKLERİ

İstediğiniz yerden evinizi, ofisinizi, iş yerinizi CEP TELEFONUNDAN CANLI OLARAK ONLİNE izlemenizi ve dinlemenizi olanak sağlar.
Dvd – Player içine taktığınız simkart’ ı numarasını dünyanın istediğiniz yerinden arayıp online olarak ortamı izleyebilirsiniz.
Cihaz içine gizlice yerleştirilen 3g kamera gizli kamera modülü sayesinde kimse farketmeden ortamı izlemenize olanak sağlar.
Dvd player içine yerleştirili olan 3g kamera devresi hiç bir ses ve ışık yanmadan kamerayı aktif ederek ve cep telefonunuzla izleme yapmaya olanak sağlar.

 

İlgi Çekici Özellikleri : 

1. Enerji sorunu yoktur.

( Dvd Player sürekli elektrikte bağlı olduğu için içinde ki 3g devre kameranın enerji sorunu yoktur. Cihaza 7 gün 24 saat cep telefonunuzdan bağlanarak ortamı izleyebilir ve dinleyebilirsiniz.

2. 3G sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun eviniz, iş yeriniz cep telefonunuzdan daima anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

3. Cep telefonunuzdan 3G dvd player ‘ı görüntülü aradığınız taktirde tek taraflı ücret yazar. Arayan kişi normal tel. tarifesinden ücretlendirilir.

 

Kullanım Alanları :

1. Çocuk bakıcıları için iade çözümdür.

2. İş verenlerin personellerini kontrol amaçlı kullanmaları için ideal çözümdür.

3. Ev, işyeri, otopark v.b… yerlerin güvenliğini sağlamanız için ideal çözümdür.


Yasal Uyarı

Bu web siteside ki mini dinleme ve takip cihazı güvenlik amacı ile alzaymır hastalarına kaybolması sıkıntılar çekmesi üzerine özel olarak üretilmiştir. Aynı zamanda işverenlerin yazılı izinleri sayesinde personellerini ve ailelerinde reşit olmayan çocukların ülke dahilinde hukuk kurallarına göre takip etmek üzere üretilmiş bir cihazdır. Bu sitede ki cihazları farklı kullanım amacı ile kullanacak kişiler web sitemizden sorumlu tutulamaz ve ülkesinde ki yasalara göre suç teşkil edecek durum yerine getirdiklerinde kendileri sorumludur.Eğer bu mini dinleme takip cihazını kullanacağınız amaç ile ilgili herhangi bir şüpheniz varsa satın almadan önce bir hukuk bürosundan hukuki danışmanlık alınız.Bu cihazı satın almak ve kullanmak suretiyle, hukuk kurallarına uygun olarak kullanılacağınızı beyan etmiş olursunuz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi