Menü
Alışveriş Sepeti

3G Hoparlör Seti Kamera

Dilediğiniz bir ortamı canlı olarak izlemenizi ve dinlemenizi sağlar.

İçerisinde bulunan sim kart numarasını dünyanın neresinde olursanız olun arayıp online olarak Hoparlör seti kamerayı bıraktığınız yere bağlanarak kesintisiz canlı izleme yapablirsiniz.

Hiç kimsenin farkedemeyeceği gizlilikte hazırlanan bu  kamera 3G modül tabanlı olarak çalışma özelliğine sahiptir.

Hoparlör seti içine yerleştirili olan 3g kamera devresi  arandıgı zaman hiçbir ses ve ışık yanmadan kamerayı aktif eder ve cep telefonunuzla izleme yapmaya başlayabilirsiniz.


Yasal Uyarı

Bu web siteside ki mini dinleme ve takip cihazı güvenlik amacı ile alzaymır hastalarına kaybolması sıkıntılar çekmesi üzerine özel olarak üretilmiştir. Aynı zamanda işverenlerin yazılı izinleri sayesinde personellerini ve ailelerinde reşit olmayan çocukların ülke dahilinde hukuk kurallarına göre takip etmek üzere üretilmiş bir cihazdır. Bu sitede ki cihazları farklı kullanım amacı ile kullanacak kişiler web sitemizden sorumlu tutulamaz ve ülkesinde ki yasalara göre suç teşkil edecek durum yerine getirdiklerinde kendileri sorumludur.Eğer bu mini dinleme takip cihazını kullanacağınız amaç ile ilgili herhangi bir şüpheniz varsa satın almadan önce bir hukuk bürosundan hukuki danışmanlık alınız.Bu cihazı satın almak ve kullanmak suretiyle, hukuk kurallarına uygun olarak kullanılacağınızı beyan etmiş olursunuz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi