Menü
Menü
Filtrele
Alışveriş Sepeti

Bebek Bakıcı Kameraları

Model: 00A47
Dilediğiniz bir ortamı canlı olarak izlemenizi ve dinlemenizi sağlar. İçerisinde bulunan sim kart numarasını dünyanın neresinde olursanız olun arayıp online olarak Hoparlör seti kamerayı bıraktığınız yere bağlanarak kesintisiz canlı izleme yapablirsiniz. Hiç kimsenin farkedemeyeceği gizli..
1.741,82TL
Model: 00A48
Uydu cihazı kamera 3G canlı izleme Dilediğiniz bir ortamı canlı olarak izlemenizi ve dinlemenizi sağlar. İçerisinde bulunan sim kart numarasını dünyanın neresinde olursanız olun arayıp online olarak uydu cihazı 3G kamerayı bıraktığınız yere bağlanarak kesintisiz canlı izleme yapablirsiniz. ..
1.592,52TL
Model: 00A67
Duman Dedektörü WiFi Kamera   P2P Duman Dedektörü WiFi Kamera Kablosuz IP Kamera DVR Dijital Video Kaydedici Kamera ''Mesafe sınırı olmaksızın cep telefonu veya bilgisayarınızdan canlı izleme ve kayıt'' Duman dedektörü kameranın kurulumu ve kullanımı tahmin ettiğinizden çok daha bas..
846,03TL
Model: 00A71
Wireless IP Kamera Sistemi Wireless ip kamera sistemi (Kablosuz ip kamera sistemi) herhangi bir kablo bağlantısı olmadan direk olarak kablosuz modemimiz üzerinden bağlantı kurularak veya modemimizin arkasında bulunan internet kablosuna bağlayarakta uzaktan izleme ve kayıt yapabildiğimiz kame..
388,18TL
Model: 00A86
Mini DV Gizli Kamera Mini DV kamera acil durumlarda her an yanınızda kullanmak üzere taşıyabileceğiniz fotoğraf makinası ve mini video kameradır.  Fotoğraf makinası ve video kamera arayanlara tavsiye edeceğimiz mini dv kamera çantanızda, çekmecenizde, torpidonuzda rahatlıkla taş..
1.895,00TL
Model: b111
BEBEK BAKICI SES DİNLEME CİHAZI   Bebek bakıcı ses dinleme cihazı şu ana kadar üretilen en kapsamlı ve şarjı en uzun giden cihazdır. Bu cihaz ile neler yapabilirsiniz. GSM teknolojisi ile çalışın ultra mini böcek ebatlarında olan bu ürün mini sim kart ile çalışmaktadır. Turkcell, vo..
1.695,00TL 2.250,00TL
Model: 00A17
Gece görüşlü led abpül kamerada şarj problemi yoktur. Enerjisini direk elektrik duyusundan alır ve kesintisiz sesli ve renkli video kaydı yapar. Led ampulün gece görüş özelliği mevcuttur. 3 GP formatında kayıt yapar. Bu sayede 3.5 gün yani 80 saat kayıt kapasitesine ulaşabilir. Led am..
496,67TL
Model: 00A18
Kumandalı Tablo Kamera Benzer kamera çeşitleri içerisinde en gelişmiş modellerden bir tanesidir. İçerisinde bulunan HD mini  kamera sayesinde sesli ve renkli video kaydı alabilirsiniz. Harekete duyarlı özelliği sayesinde gereksiz yere boş çekimler yapmaz ve aynı..
407,09TL
Maket Ev Gizli Kamera
Stokta yok
Model: 00A100
Maket Ev Gizli Kamera   Genel olarak genç bakıcıları amaçlı seçim edilen maket ev gizli kamerayı diğerlerinden ayıran en kocaman avantajlarından biri gece görüşlü özelliği olmasıdır .  Maket ev gizli kamera HD çözünürlüğünde dik kalifiye video çekimleri gerçekleştiren maket..
547,43TL
Model: 00A70
Uzaktan İzlemeli Uydu Alıcısı  Kamera   SPY-BOX uydu alıcısı görünümünde olan  kamera uzaktan izlemeli sistemdir. Bu cihaz ortamı uzaktan izleyebilmeniz için gerekli bir çok komponenti bünyesinde bulunduran bir üründür. Kendi içindeki 1 adet yüksek çözünürlüklü kamera ..
1.741,82TL
Model: 00A19
Uydu Alıcısı  Kamera harekete duyarlı uydu cihazı HD kamera, cihaz içine gizlenmiş mini kamera ve kayıt sistemi şimdiye kadar çıkmış olan  kameralar arasındaki en uzun kayıt süresine sahip olan üründür. Yüksek çözünürlüklü  kamera lensi, hafıza kartı desteği ve ..
645,97TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)