Menü
Alışveriş Sepeti

1080P Gece Görüşlü Kol Gizli Saati Kamera

Full HD Kol Saati  Gizli Kamera (Gece Görüşlü)

Gece görüşlü özellikli 1080 piksel HD kol saati gizli kamera. Dahili 8 GB hafızası ile sesli ve renkli video kaydı yapabilir, fotoğraf çekebilir, görüntüsüz ses kaydı yapabilir. Yağmurlu havalarda kullanılabilir, bu durumda deliksiz mikrofon kapağı mevcuttur. 

Full HD Kol Saati  Gizli Kamera Nasıl Çalışır ?

Kameralı kol saati iki fonksiyon düğmesiyle kolayca kullanılır. Biri ON-OFF diğeri FOTO-VİDEO düğmesidir bir diğer düğmesinde ise 2 fonksiyon bulunmaktadır, harici ses kayıt özelliği. Mod düğmesinden video modu, gece görüş video modu, fotoğraf modu ve görüntüsüz ses kayıt modu bulunmaktadır. Bu özellikler arasında manuel olarak geçiş yapabilirsiniz. Led göstergesi sayesinde hangi çekim modunda olduğunu gösterir. Video kayıt esnasında hiç bir şekilde ışık veya her hangi bir belirti olmaz. Çekimler son derece gizlidir ve kameralı kol saati olduğu dışardan kesinlikle farkedilmez. 

Full HD Kol Saati  Gizli Kamera İle Yapılan Kayıtlar Nasıl İzlenir ?

Kol saati kamera paket içerisinde gelen USB kablosu ile bilgisayarla bağlantı kurulur ve normal flash bellek gibi hafızadaki çekim yaptığınız videolar, fotoğraflar veya ses kayıtlarını izleyebilir, silebilir veya bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz.

Full HD Kol Saati  Gizli Kamera Nasıl Şarj Edilir ?

Paket içerisinde gelen USB kablosu ile bağlantı kurulduğu zaman kol saati kamera içerisindeki kayıtlarınızı görebilir aynı zamanda şarj edebilirsiniz. Yine paket içerisinde gelen adaptör ile prizdende şarj edebilirsiniz. Bilgisayardan 4 saat prizden ise 2 saat şarj edildiği taktirde batarya full dolmaktadır.

Full HD Kol Saati Gizli  Kamera Teknik Özellikleri

Video formatı 1920 x 1080 piksel

Fotoğraf formatı 4032 x 3024 piksel

Gece görüşlü video çekimi mevcuttur

Fotoğraf çekme özelliği

Harici ses kayıt özelliği

AVI formatında video kaydı

JPEG formatında fotoğraf çekim

WAV formatında ses kaydı

8 GB dahili hafıza

Şık dizayn ve kaliteli çekim

 

Full HD Kol Saati  Kamera Paket İçeriği

1 Adet full HD gece görüşlü kol saati kamera

1 Adet USB bilgisayar kablosu

1 Adet şarj adaptörü

1 Adet kullanma klavuzu

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi