Menü
Menü
Filtrele
Alışveriş Sepeti

Telefon Dinleme ProgramıTELEFON DİNLEME PROGRAMI "PARENT CONTROL" AŞAĞIDAKİ PAKETLERDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ.

 


     Parent Control Telefon dinleme programı fiyatları aşağıda yer almaktadır. Casus telefon programını aylık olarak satın alabilirsiniz. Bunun için 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık paketleri seçebilirsiniz. Satın aldıktan sonra lisans anahtarı ( lisans kodu ) yaklaşık 10 dakika için belirtmiş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.

     Casus telefon yazılımı olan Parent Control' ü sitemiz üzerinden kredi kartına 12 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.

 

Telefon dinleme programı nasıl yüklenir ? 

Parent Control telefon dinleme programı hedef karşı  ( dinleme ve takip etmek istediğiniz telefona ) telefona yüklenmektedir. Kişinin telefonuna manuel olarak sitemizde ki .APK  dosyasını yüklemelisiniz, bunun için sitemizde ki https://goo.gl/SAozo0 buraya tıklayabilirsiniz  videoyu izlemeniz veya 24 saat ücretsiz yükleme talimatlarını karşı telefona uygulamanız yeterli olacaktır. 

 

Telefon dinleme ne işe yarar ? 

Parent control casus telefon programıdır, bu programı hedef kişinin cep telefonuna yükleyerek kişinin kiminle görüştüğünü kiminle yazıştığını nerede olduğunu , whatsapp yazışmalarını, facebook yazışmalarını anında canlı olarak kendi cep telefonunuzdan okuyabilir kişinin telefon görüşmelerini siz kendi cep telefonu müşteri panelinizden anlık dinleyebilirsiniz. Üstelik cihazın etrafını yani çevresini de dinlemeye alabilir kişinin an ve an nerede olduğunu konum olarak görebilirsiniz. Bunun gibi bir çok özelliğe sahip olan parent control satın almak için aşağıda ki paketleri inceleyebilirsiniz.

 

Telefon Dinleme Programı Fiyatları Ne Kadar   ?

Parent Control telefon dinleme programı fiyatları aylık ve yıllık paketler olarak değişiklik göstermektedir. 1 ay ile 1 sene arasında satın alabilir veya 1 ile 5 sene arasında satın alabilirsiniz.

299TL 'den başlayan 1 aylık fiyat ile 1 senelik fiyatı 949TL olarak belirlenmiştir.


TELEFON DİNLEME PROGRAMI "PARENT CONTROL" AŞAĞIDAKİ PAKETLERDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ

 


 

Model: K101
Kids Shield Lisans Kodu Satın Al1 AY LİSANS KODU3 AY LİSANS KODU6 AY LİSANS KODU12 AY LİSANS KODUSATIN ALKids Shield, çocuklarınızın telefonlarını izleyebileceğiniz bir takip ve güvenlik programıdır. Bu program sayesinde çocuklarınızın çağrılarını dinleyebilir, mesajlarını okuyabilir ve sosyal medya..
1.000,00TL 1.500,00TL
Brand: Apple Model: kids-s
Kids Shield Satın ALÇocukların internet kullanımı günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Bu durumda, onları çevrimiçi tehlikelerden korumak da oldukça önemli hale gelmiştir. Kids Shield, çocukların internet kullanımını kontrol altında tutmalarına yardımcı olacak bir yazılımdır. Bu yazılım, ebeveyn..
1.000,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Call Now Button Hemen Arayın