Menü
Alışveriş Sepeti

Telefon Dinleme ProgramıTELEFON DİNLEME PROGRAMI "PARENT CONTROL" AŞAĞIDAKİ PAKETLERDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ.

 


     Parent Control Telefon dinleme programı fiyatları aşağıda yer almaktadır. Casus telefon programını aylık olarak satın alabilirsiniz. Bunun için 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık paketleri seçebilirsiniz. Satın aldıktan sonra lisans anahtarı ( lisans kodu ) yaklaşık 10 dakika için belirtmiş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir.

     Casus telefon yazılımı olan Parent Control' ü sitemiz üzerinden kredi kartına 12 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.

 

Telefon dinleme programı nasıl yüklenir ? 

Parent Control telefon dinleme programı hedef karşı  ( dinleme ve takip etmek istediğiniz telefona ) telefona yüklenmektedir. Kişinin telefonuna manuel olarak sitemizde ki .APK  dosyasını yüklemelisiniz, bunun için sitemizde ki https://goo.gl/SAozo0 buraya tıklayabilirsiniz  videoyu izlemeniz veya 24 saat ücretsiz yükleme talimatlarını karşı telefona uygulamanız yeterli olacaktır. 

 

Telefon dinleme ne işe yarar ? 

Parent control casus telefon programıdır, bu programı hedef kişinin cep telefonuna yükleyerek kişinin kiminle görüştüğünü kiminle yazıştığını nerede olduğunu , whatsapp yazışmalarını, facebook yazışmalarını anında canlı olarak kendi cep telefonunuzdan okuyabilir kişinin telefon görüşmelerini siz kendi cep telefonu müşteri panelinizden anlık dinleyebilirsiniz. Üstelik cihazın etrafını yani çevresini de dinlemeye alabilir kişinin an ve an nerede olduğunu konum olarak görebilirsiniz. Bunun gibi bir çok özelliğe sahip olan parent control satın almak için aşağıda ki paketleri inceleyebilirsiniz.

 

Telefon Dinleme Programı Fiyatları Ne Kadar   ?

Parent Control telefon dinleme programı fiyatları aylık ve yıllık paketler olarak değişiklik göstermektedir. 1 ay ile 1 sene arasında satın alabilir veya 1 ile 5 sene arasında satın alabilirsiniz.

299TL 'den başlayan 1 aylık fiyat ile 1 senelik fiyatı 949TL olarak belirlenmiştir.


TELEFON DİNLEME PROGRAMI "PARENT CONTROL" AŞAĞIDAKİ PAKETLERDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ

 


 

ORTAMDAKİ KONUŞMALARI
UZAKTAN CANLI OLARAK DİNLEYİN
Hemen incele
EV VE OFİSİNİZİ UZAKTAN
CEP TELEFONUNUZDAN İZLEYİN
Hemen incele
ARAÇ İÇİNİ DİNLEYİN VE
CEP TELEFONUNUZDAN TAKİP EDİN
hemen incele!
Parent Control 1 Aylık Lisans
Yeni Çok satılıyor!
Model: parent1
TELEFON DİNLEME PROGRAMI Parent Control 1 Aylık Lisans 250 TL Parent Control müşteri panelinizi 1 ay boyunca tüm özellikleri ile kullanabilirsiniz. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra müşteri paneliniz de lisans kodunuzu girmeniz yeterli olacaktır.   Siparişinizd..
250,00TL
Model: parent4
TELEFON DİNLEME PROGRAMI Parent Control 12 Aylık Lisans 900 TL Parent Control müşteri panelinizi 12 ay boyunca tüm özellikleri ile kullanabilirsiniz. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra müşteri paneliniz de lisans kodunuzu girmeniz yeterli olacaktır.   Siparişinizden hemen..
900,00TL
Model: parent2
TELEFON DİNLEME PROGRAMI Parent Control 3 Aylık Lisans 500 TL Parent Control müşteri panelinizi 3 ay boyunca tüm özellikleri ile kullanabilirsiniz. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra müşteri paneliniz de lisans kodunuzu girmeniz yeterli olacaktır.   Siparişinizden hemen s..
500,00TL
Model: parent3
TELEFON DİNLEME PROGRAMI Parent Control 6 Aylık Lisans 650 TL Parent Control müşteri panelinizi 6 ay boyunca tüm özellikleri ile kullanabilirsiniz. Lisans kodunuzu satın aldıktan sonra müşteri paneliniz de lisans kodunuzu girmeniz yeterli olacaktır.   Siparişinizden hemen s..
650,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)