Menü
Alışveriş Sepeti

Aynalı HD Masa Saati Gizli Kamera

Aynalı HD Masa Saati Gizli Kamera

masa-saati-hdmasa-saati-hd2

Aynalı HD masa saati gizli  kamera sınıfına yönelik en uzun video kayıtları elde edebilen gizli kamera ürünüdür. Anlaşılması imkansız olan bu masa saati kamera tasarımıyla istediğiniz her yerde rahatça kullanabilirsiniz, en uzunca videoları hiç zorlanmadan uzaktan komuta sayesinde elde edebilirsiniz. Aynalı masa saat kamera’ nın diğer özelliklerinden bir tanesi ise harekete duyarlı özelliğine sahip olmasıdır. Harekete duyarlı olan kamerası ile video kaydıyla yoğunluğa ilişkili olarak günlerce sesli ve görüntülü video çekimleri yapabilir, çekmiş olduğunuz videoları ise PC , telefon ve tv ortamından izleyebilirsiniz. Bununla birlikte aynalı masa saati kamera ile ani olarak onlarca fotoğraf çekme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Aynalı HD Masa Saat Kamera Özellikleri:

  • Kayıt Formatı: AVI yüksek çözünürlük (HD)
  • Kayıt Türü: renkli görüntü + ses
  • Kayıt Süresi: 24 saat
  • Video Oynatıcı: tak çalıştır, driver veya program gerektirmez.
 

Aynalı HD Masa Saat Kamera İle 40 Saat Ses Kayıt İmkanı

 

Aynalı HD masa saat kameranın en büyük özelliklerinden bir tanesi  ekstra olarak uzun süreli görüntüsüz ses kayıtları etme etmesidir. Sadece ses kayıtları cihazın kumanda üzerinde ki mikrofon düğmesiyle çalışır ve sadece ses kayıtları kaydederek gizli ortam dinleme imkanı sunar. Kaliteli hoparlör sistemi ile geniş alanlarda dahi net ses kayıtlarını bu cihaz ile elde edebilirsiniz.

 

Aynalı HD Masa Saat Kamera Teknik Özellikleri:

 

Kayıt Formatı : AVI Yüksek çözünürlük (HD)
Kayıt Türü : Renkli CMOS
Hafıza Kart Desteği : Micro SD kart 32 GB (Maximum)
Fotoğraf Kayıt Pixel : 2048 x 1536 JPG
Video Kayıt Pixel : 1280 x 960 AVI
USB Uyumu : 1.0 – 2.0 – 3.0
Görüş Açısı : 80 Derece
Uzaktan Kumanda Alıcısı : 18 Metre
Batarya Sistemi : 4800 mAh
Video Oynatıcı :

Quicktime Player, Windows Media Player
 


Yasal Uyarı

Bu web siteside ki mini dinleme ve takip cihazı güvenlik amacı ile alzaymır hastalarına kaybolması sıkıntılar çekmesi üzerine özel olarak üretilmiştir. Aynı zamanda işverenlerin yazılı izinleri sayesinde personellerini ve ailelerinde reşit olmayan çocukların ülke dahilinde hukuk kurallarına göre takip etmek üzere üretilmiş bir cihazdır. Bu sitede ki cihazları farklı kullanım amacı ile kullanacak kişiler web sitemizden sorumlu tutulamaz ve ülkesinde ki yasalara göre suç teşkil edecek durum yerine getirdiklerinde kendileri sorumludur.Eğer bu mini dinleme takip cihazını kullanacağınız amaç ile ilgili herhangi bir şüpheniz varsa satın almadan önce bir hukuk bürosundan hukuki danışmanlık alınız.Bu cihazı satın almak ve kullanmak suretiyle, hukuk kurallarına uygun olarak kullanılacağınızı beyan etmiş olursunuz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi