Menü
Alışveriş Sepeti

Çakmak Gizli Kamera

cakmak-gizli-kamera


ÇAKMAK GİZLİ KAMERA
 

Mikro sd kart  hafızasına video ve sesli kayıt yapabilen , fotoğraf çekebilen , dik çözünürlü tek ccd kamera olup ,yanınızda , cebinizde kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz çakmak halinde gizli kamera enteresan kamera ürünlerindendir.
 

Bilgisayarda usb den şarj olarak personel çakmak kamera 4GB cd kart hafızasına 6 saat rengarenk ve sesli kayıt yapabilmekle birlikte tam şarj ile sürekli kullanma müddeti 120 dakikadır.
 

  • Çakmak kameranın çakmağına basınca kamera devreye giriyor
  • Çakmak kameranın tam şarj edilme müddeti 2 saattir.
     

Çakmak gizli  kamera bizzat hafızasına kayıt yapan kameralardaki en dik çözünürlük meydana gelen 640×480 çözünürlüğünde olup , avi formatında kayıt yapan br ccd güvenlik kamerasıdır . Kayıt esnasında ışık yakmaz .

Fotoğraf çözünürlüğü ise 1280×1024 megapiksel olup , jpeg formatında fotoğraf çeker .

Kayıtları bilgisayarınıza çakmak kameranın üzerindeki usb ile bilgisayarınıza bağlayarak media playerdan takip edebilirsiniz .

Ayrıca çakmak kamera flasdisk özelliğinde meydana geldiği amaçlı bütün döküman , fotoğraf . müzik ve datalarınızı çakmak kamerada taşıyabilir ve usb bağlantısıyla bilgisayara ya da bilgisayardan çakmak kameraya aktarım yapabilirsiniz.


Yasal Uyarı

Bu web siteside ki mini dinleme ve takip cihazı güvenlik amacı ile alzaymır hastalarına kaybolması sıkıntılar çekmesi üzerine özel olarak üretilmiştir. Aynı zamanda işverenlerin yazılı izinleri sayesinde personellerini ve ailelerinde reşit olmayan çocukların ülke dahilinde hukuk kurallarına göre takip etmek üzere üretilmiş bir cihazdır. Bu sitede ki cihazları farklı kullanım amacı ile kullanacak kişiler web sitemizden sorumlu tutulamaz ve ülkesinde ki yasalara göre suç teşkil edecek durum yerine getirdiklerinde kendileri sorumludur.Eğer bu mini dinleme takip cihazını kullanacağınız amaç ile ilgili herhangi bir şüpheniz varsa satın almadan önce bir hukuk bürosundan hukuki danışmanlık alınız.Bu cihazı satın almak ve kullanmak suretiyle, hukuk kurallarına uygun olarak kullanılacağınızı beyan etmiş olursunuz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi