Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/gizliteknolojico/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gizliteknolojico/public_html/system/framework.php:42) in /home/gizliteknolojico/public_html/catalog/controller/startup/startup.php on line 157Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gizliteknolojico/public_html/system/framework.php:42) in /home/gizliteknolojico/public_html/catalog/model/journal3/product.php on line 375Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/gizliteknolojico/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 Uydu Alıcısı Kamera
Menü
Alışveriş Sepeti

Uydu Alıcısı Kamera

Uydu Alıcısı  Kamera

harekete duyarlı uydu cihazı HD kamera, cihaz içine gizlenmiş mini kamera ve kayıt sistemi şimdiye kadar çıkmış olan  kameralar arasındaki en uzun kayıt süresine sahip olan üründür. Yüksek çözünürlüklü  kamera lensi, hafıza kartı desteği ve şarj probleminin olmamasından dolayı hareket algılamalı kayıtta yaklaşık olarak 7 gün sesli ve renkli video gizli video kaydı yapmaktadır. 

Uydu alıcısı  kamera kayıtlarını uzaktan kumanda ile başlatıp yine uzaktan kumanda ile kayıtları sonlandırabilirsiniz. Sistem üzerinde kayıt esnasında hiç bir şekilde ışık, ses veya uyarı bulunmaz. Uydu alıcısı  kamerayla aynı zamanda harici ses kaydı yapabilirsiniz. 64 GB mikro SD kartı destekleyen bu ürünle yaklaşık olarak 180 saat ses kaydı alabilirsiniz. Dışardan bakıldığında uydu alıcısının  kamera olduğu kesinlikle anlaşılmaz. Uydu alıcısını aynı zamanda TV'nize bağlayıp normal uydu cihazı olarakta kullanabilirsiniz. 

Evinizde, ofisinizde veya benzeri yerlerde kullanabileceğiniz bu ürünle, siz yokken neler olup bittiğini öğrenmek için veya kuşku duyduğunuz şeyleri açığa çıkarmak için kullanabilirsiniz. Çocuk bakıcısı, hırsızlık olayları, eleman gözetimi,  ve bunun gibi durumlar için son derece kullanıma uygun olan HD çekim yapan KAMERA'dır. Çocuklarınızın gelişimi içinde kullanabileceğiniz bu çok özel kamera takip sistemi bu tarz ürünler arasında hem ekonomik hemde uzun süreli çekim yapabilen ürünlerden bir tanesidir. 

 

  ürün özellikleri

 • 32 GB mikro Sd kart destekler
 • Görüş açısı 90 derecedir
 • Video çözünürlüğü 1280 x 720 piksel / 30 fps
 • Video formatı AVI
 • Fotoğraf çözünürlüğü 1600 x 1200 piksel
 • Fotoğraf formatı JPEG
 • Ses kayıt formatı WAV
 • Uzaktan kumandalıdır
 • Şarj problemi yoktur
 • Aralıksız 48 saat video kaydı yapar
 • Hareket algılamalı kayıt süresi yaklaşık olarak 15 gündür

 

Uydu Alıcısı Kamera Kutu İçeriği

 • 1 Adet uydu alıcı kamera
 • 1 Adet kullanma klavuzu
 • Uydu alıcısının tüm parçaları

Yasal Uyarı

Bu web siteside ki mini dinleme ve takip cihazı güvenlik amacı ile alzaymır hastalarına kaybolması sıkıntılar çekmesi üzerine özel olarak üretilmiştir. Aynı zamanda işverenlerin yazılı izinleri sayesinde personellerini ve ailelerinde reşit olmayan çocukların ülke dahilinde hukuk kurallarına göre takip etmek üzere üretilmiş bir cihazdır. Bu sitede ki cihazları farklı kullanım amacı ile kullanacak kişiler web sitemizden sorumlu tutulamaz ve ülkesinde ki yasalara göre suç teşkil edecek durum yerine getirdiklerinde kendileri sorumludur.Eğer bu mini dinleme takip cihazını kullanacağınız amaç ile ilgili herhangi bir şüpheniz varsa satın almadan önce bir hukuk bürosundan hukuki danışmanlık alınız.Bu cihazı satın almak ve kullanmak suretiyle, hukuk kurallarına uygun olarak kullanılacağınızı beyan etmiş olursunuz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi