Menü
Menü
Alışveriş Sepeti

Ultra Mini Dinleme Cihazı

Ultra Mini Dinleme Cihazı
Çok satılıyor! -24%

BU YENİ CİHAZ DİĞER CİHAZLARA GÖRE ÇOK DAHA KÜÇÜK, ÇOK DAHA HAFİF VE

YENİ TEKNOLOJİ MİKROFONLARI İLE DAHA DA KALİTE KAYIT İMKANINA SAHİPTİR

 

            GİZLİ ORTAM DiNLEME YAPMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI! 


50 KURUŞ  BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR CİHAZ. İSTEDİĞİNİZ YERE KENDİNİZ BIRAKABİLİR YADA YERLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

 

ULTRA MİNİ DİNLEME CİHAZI NASIL ÇALIŞIR

 

HERHANGİ BİR SIM KARTI CİHAZA TAKIN VE DİNLEMEK İSTEDİGİNİZ YERE BIRAKIN İSTEDİGİNİZ ZAMAN TAKILI SIM KARTIN NUMARASINI ARAYARAK BIRAKTIGINIZ YERİ ÇOK RAHATLIKLA DİNLEYEBİLİRSİNİZ. BU SIM KART MODÜLÜ ASLINDA BİR CEP TELEFONU MEKANİZMASIDIR CEP TELEFONUNDAN TEK FARKI TUŞLARI OLMAMASIDIR VE ÇALDIGI AN OTOMATIK OLARAK AÇILIP ORTAMDAKİ SESLERİ DİNLEMENİZİ SAGLAMAKTIR. İSTERSENİZ SES SENSÖRÜNÜ AKTİV EDİP ,CİHAZ KENDİSİ BİR SES ALGILADIĞI ZAMAN HEMEN SİZİ ARASIN. BÖYLECE HİÇ BİR KONUŞMAYI KAÇIRMAMIŞ OLURSUNUZ. DİNLEDİĞİNİZ SESLERİ KAYIT ETMEKTE ÇOCUK OYUNCAĞI! CİHAZ SİZİ ARAYIP DİNLEME YAPTIĞINIZ ZAMAN TÜM KONUŞMALARI CEP TELEFONUNUZDAKİ SES KAYDETME DÜĞMESİNE BASARAK TÜM KONUŞMALARI KAYDETMİŞ OLURSUNUZ!

 

Cihazın üzerinde herhangi bir uyarı ışığı veya ses cıkarabilecek bir sistem yoktur

 

BİR MASANIN ALTINA YAPISTIRILABİLİR YADA BİR SAKSININ İÇİNE BIRAKILABİLİR YADA ÇOCUGUNUZUN, EŞİNİZİN, ARKADAŞINIZIN HERHANGİ BİR GİYSİSİNİN İÇİNE SAKLAYABİLİRSİNİZ

ARAÇ İÇLERİNE GÖRÜNMEYECEK ŞEKİLDE BIRAKABİLİRSİNİZ.

Aklınıza gelebilecek her şekilde dinleme yapabilirsiniz!

MESAFE SINIRI YOKTUR BIRAKIN VE YURT DIŞINA ÇIKIN MODÜLÜN İÇİNDEKİ HATTIN NUMARASINI ÇEVİRİN CİHAZ DEVREYE GİRSİN SİZ TELEFONUNUZDAN DİNLEYİN ONLAR KONUŞSUN. FARKEDİLMESİ İMKANSIZDIR.

Personelinizin eşinizin çocuğunuzun; Laptop çantasına,aracına, ofisine,evine vb. her yere yapıştırıcı özelliği sayesinde rahatlıkla bırakabilir ve istediğiniz yerden dinleme ve takip yapabilirsiniz. Dünyanın en gelişmiş dinleme cihazı ürünüdür. Gsm tabanlı, mini ses dinleme modülü. Mesefa sınırı olmaksızın, cihazın bulunduğu ortamı cep telefonu sistemini bire bir kullanarak dinleyin.

AKLINIZA GELEBİLECEK HER YERDE VE ZAMANDA BU CASUS TELEFON MODÜLÜNÜ KULLANABİLİRSİNİZ KULLANIMI ÇOK KOLAYDIR HİÇ BİR YAZILIM HİÇ BİR BECERİ HİÇ BİR AYRI AYRI DÜZENEK GEREKTİRMEZ İHTİYACINIZ OLAN TEK ŞEY BU MİNİ KUTU VE BİR ADET SİM KART VE KARAR VERMEK. ŞÜPHELERİNİZİ GİDERİN

 

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ :

 

  • 50 – 60 metrekare çevresindeki her şeyi uydu aracılığıyla net bir şekilde dinleyebilme
  • SES SENSÖRÜ sayesinde bir konuşma olduğunda bu süper cihaz otomatikmen sizi arar, sizde kimse birşey anlamadan dinleme yapabilirsiniz.
  • Ses sensörünü aktiv etmek tamamen sizin elinizde ( isterseniz o bir ses algıladığında sizi arasın, isterseniz ses sensörünü kapatıp canınız ne zaman aramak isterse o zaman arayın.
  • 2 Mikrofonla daha iyi dinleme
  • GSM (850/900/1800/1900MHz)
  • Şarjedilebilir 500mAh lithium batarya
  • Bilgisayarınızın usb girişinden şarjedilebilir adaptörü ile şarjedilebilir
  • Bekleme Süresi 10 Gün
  • Konuşmaları kesintisiz olarak 5 – 7 Saat dinleyebilme
  • Mini tasarım sayesinde farkedilmez çalışırken herhangi bir ses çıkarmaz ve ışık yanmaz farkedilmez

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Oylama
Kötü İyi

Call Now Button Hemen Arayın