Menü
Menü
Alışveriş Sepeti

Araba içi Dinleme Cihazı

Araba içi Dinleme Cihazı
Araba içi Dinleme Cihazı
Araba içi Dinleme Cihazı
Araba içi Dinleme Cihazı
Araba içi Dinleme Cihazı
Yeni -28%
Araba içi Dinleme Cihazı
Araba içi Dinleme Cihazı
Araba içi Dinleme Cihazı
Araba içi Dinleme Cihazı
Araba içi Dinleme Cihazı

ARAÇ İÇİ DİNLEME & ARAÇ TAKİP (  GPS ) & VİDEO KAYIT - FOTO ÇEKME ÖZELLİĞİ

 

 HEPSİ BİR ARADA MÜKEMMEL BİR CİHAZ

 

Mesafe sınırı yoktur. İstediğiniz mesafeden ( sınırsız ) ortam dinlemesi yapabilir, gps takip yapabilir, video çekebilir veya araç içinde ki fotoğrafını çekip cep telefonunuzdan bakabilirsiniz.

 

 

 •  Diğer tüm cihazlarıda ki gibi gizli araç içi dinlemesi yapabilirsiniz.

  ( Cihaz içine takacağınız simkart ile ( turkcell – vodafone – avea ) araç içi dinlemesi yapabilirsiniz. Cihazı araç içini dinleme için cihaz içine takmış olduğunu simkartı aramanız yeterli olacaktır. Cihaz hiç bir belirti vermeden ses, ışık, titreşim v.b..sizin aramanızı otomatik cevaplayacak ve ortamda ki sesleri canlı olarak dinletecektir.

 

 •  Diğer tüm cihazlarıda ki gibi gizli gps ( konum – lokasyon ) takibi  yapabilirsiniz. Aracı gizli şekilde takip edebilirsiniz.

  Cihaz içine takacağınız simkart ile ( turkcell – vodafone – avea )  gps takibi yapabilirsiniz kişinin o anda nerede olduğunu canlı olarak takip edebilirsiniz. SMS komutu ile cihaz size nerede olduğunu harita üzerinden mesaj göndermektedir. Sizin sadece akıllı telefonunuzdan gelen mesaji açmanız yeterli olacaktır.

 

 • Diğer hiçbir cihaz da bulunmayan kamera – görüntü aktarım özelliği - Aracın içinde ki görüntüleri anında cep telefonunuza SMS ( multimedya mesaj - MMS ) olarak alabilirsiniz.

  Cihaz içine takacağınız simkart ile ( turkcell – vodafone – avea )  ortam da ki görüntüleri anında cep telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Cihaz size ortamda ki resimleri çeker ve cep telefonunuza gönderir böylelikle o anda ortamda kimlerin olduğunu cep telefonunuzdan canlı olarak resim şeklinde görebilirsiniz.

 

 • Diğer hiçbir cihaz da bulunmayan kamera video kayıt özelliği - Cep telefonunuzdan vereceğiniz komut ile cihaz içine araç içinde ki video görüntülerini kayıt edebilirsiniz.

  Cihaz içine takacağınız simkart ile ( turkcell – vodafone – avea ) ortamda ki görüntüleri video olarak çeker ve hafıza kartına kayıt yapar. Cihaz içine takacağınız hafıza kartı ile siz istediğiniz zaman cihaz video görüntüsü alır ve cihaz içinde ki hafıza kartına 1 – 3 – 6 – 12 – 24 saat şeklinde sizin vereceğiniz komuta göre ( cihaza sms ile komut vereceksiniz ) video kayıtları yaptırabilirsiniz.

 

EVET BU 4 ÖZELLİK ŞU ANA KADAR PİYASA DA HATTA TÜRKİYE DE BULUNMAYAN BİR CİHAZA AİTTİR VE SADECE BİZDE SATIŞA SUNULMAKTADIR.

 

ÜRÜN STOKLARLA SINIRLI OLDUĞU İÇİN ELİNİZİ ÇABUK TUTMANIZI VE BU MÜKEMMEL CİHAZI KAÇIRMAMANIZI TAVSİYE EDERİZ.

Eşimin arabasına dinleme cihazı takmak istiyorum.

 

Teknik Özellikleri :

 

GSM frekans aralıkları: 850/900/1800/1900

GPRS: Upload60, TCP / IP

Çalışma gerilimi: DC 3.4-4.2V

Bekleme akımı: ≈2.5mA

Geçerli ses kontrol başlayın: ≈150mA

Geçerli Konuşma: ≈150mA

GSM konumlandırma zamanı: 35s

Ortam sıcaklığı Çalışma: -20 ? ~ + 70 ?

Çalışma ortam nemi: % 20 ~% 80 RH

İşletim Sistemi: Android  -  IOS ( iphone )

 

 

Paket içeriği:

 

 • 1 Adet Mini GPS Araç Takip Cihazı + Gizli Kamera + Dinleme Cihazı ( 3’ü bir arada )
 • 1 Adet Kullanma Kılavuzu
 • 1 Adet Şarj Kablosu


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Oylama
Kötü İyi

Call Now Button Hemen Arayın