Menü
Alışveriş Sepeti

Hesap Makinesi Gizli Kamera

hesap-makinasi-gizli-kamera

 

Hesap makinesi gizli kamera hem tek kamera hem tek de hesap makinesi niteliğine sahiptir.  İşyerinizde, evinizde ya da çantanızda bulundurabileceğiniz büro malzemesi gizli kamerayı kolayca yanınızda taşıyarak dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

4 gb dahili hafızasına uzunca müddetli dik kalitede AVI formatlı kayıt yapar. Usb kablosuyla çektiğiniz fotoğrafları tek tek tuşla bilgisayarınıza aktarıp takip edebilirsiniz. Tak kullan özelliği yardımıyla yazılım veya driver gerektirmez, aktarma amaçlı usb kablosunu bilgisayara bağlamanız yeteri kadar .

Video özelliği dışarısında geniş gelişmiş tek hesap makinesi gizli kamera ve hesap makinası olarakta ofisinizde veya evinizde kullanabilirsiniz.

Hesap Makinesi Gizli Kamera Özellikleri

Bellek: 4 GB
Senkron: Video
Çözünürlük: 640 * 480
Tipik Mikrofon Aralığı: 3m
Dosya Biçimi: MP4-AVI
Sensör: CMOS Hareket Sensörü
Kare hızı: 30fps
Güç Kaynağı: Dahili Şarj Edilebilir Li-Pil

Hesap Makinesi Paket içeriği:

  • Hesap makinesi gizli kamera
  • USB kablosu
  • Kullanım kılavuzu


Yasal Uyarı

Bu web siteside ki mini dinleme ve takip cihazı güvenlik amacı ile alzaymır hastalarına kaybolması sıkıntılar çekmesi üzerine özel olarak üretilmiştir. Aynı zamanda işverenlerin yazılı izinleri sayesinde personellerini ve ailelerinde reşit olmayan çocukların ülke dahilinde hukuk kurallarına göre takip etmek üzere üretilmiş bir cihazdır. Bu sitede ki cihazları farklı kullanım amacı ile kullanacak kişiler web sitemizden sorumlu tutulamaz ve ülkesinde ki yasalara göre suç teşkil edecek durum yerine getirdiklerinde kendileri sorumludur.Eğer bu mini dinleme takip cihazını kullanacağınız amaç ile ilgili herhangi bir şüpheniz varsa satın almadan önce bir hukuk bürosundan hukuki danışmanlık alınız.Bu cihazı satın almak ve kullanmak suretiyle, hukuk kurallarına uygun olarak kullanılacağınızı beyan etmiş olursunuz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi