Menü
Menü
Alışveriş Sepeti

Mıknatıslı Araç Takip Cihazı T12

Mıknatıslı Araç Takip Cihazı T12
Mıknatıslı Araç Takip Cihazı T12
Mıknatıslı Araç Takip Cihazı T12
-43%
Mıknatıslı Araç Takip Cihazı T12
Mıknatıslı Araç Takip Cihazı T12
Mıknatıslı Araç Takip Cihazı T12
Mıknatıslı Araç Takip Cihazı T12
2.250,00TL
3.950,00TL
  • Stok: Stok

MIKNATISLI ARAÇ TAKİP CİHAZI

 

PROFESYONEL ORJİNAL IMEI KAYITLI CİHAZ

 

30 GÜN BATARYA SÜRESİ

MEGA GÜÇLÜ MIKNATISI İLE SORUNSUZ ONLINE TAKİP

Kolay ve pratik uygulamalı bir araç takip cihazıdır. Araç altına mıknatısları sayesinde 1 saniyede monte edebilme avantajı sunmaktadır. Sistem online olarak çalışmaktadır. Cihaz içinde yerleştirilecek bir gsm sim kart ile internet üzerinden canlı olarak takip edilebilmektedir. TC101 sahip olduğu yüksek kapasiteli bataryası sayesinde 1 ayı aşkın süreyle konum bilgilerini aralıksız olarak gönderir. Cihaz sahip olduğu yüksek kazançlı gps alıcı modülü ve anteni sayesinde araç altından dahi GPS uydu bilgilerini başarıyla alabilmekte ve hata payını yok denecek kadar az seviyelere indirgemektedir. 

Takip esnasında da kullanımı son derece pratiktir. Dedektiflik hizmeti verenler, çocuklarını takip etmek isteyenler, eş takibi ve sevdiklerinizin gözlem altında olması gereken durumlarda kullanılabilecek profesyonel takip çözümüdür. 

TC101 özel korumalı kasası sayesinde sahip olduğu elektronik aksamı tüm dış etkilerden başarıyla korur. Yağmur, nem, sıcak vb. tüm dış etkenler cihazın çalışmasını etkilemez. Sahip olduğu özel mıknatısları sayesinde kuvvetli bir biçimde araç metal yüzeyine yapıştırılır. Bu sayede bozuk yok şartlarında, titreşimlerde ve çukurlara girilip çıkılması ile oluşan sarsıntılarda kendini bırakmaz.

Cihaz Amerika menşeili olup GSM sistemi Türkiye de ki tüm operetörler ile uyumludur. GSM Modülünün IMEI numarası T.K.a kayıtlıdır ve piyasadaki bazı Klon IMEI işlemi görmüş cihazlardan değildir. 1-2 hafta içinde kaçak cep telefonu muamelesi görerek kapanmaz. Cihaza ait imei numarası ,faturası üzerinde de beyan edilmek üzere verilmektedir. Dolayısı ile bu sektördeki satılan GSM tabanlı (gsm dinleme ve takip cihazları) sistemlerde yaşanan mağduriyetleri yaşamazsınız.

Cihazın IMEI numarası T.K.ya kayıtlıdır. IMEI numarası yazılı olarak sunulmaktadır.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Oylama
Kötü İyi

Call Now Button Hemen Arayın