Menü
Menü
Alışveriş Sepeti

Priz Dinleme Cihazı

PRİZ DİNLEME CİHAZI


Özel üretim olarak 3-4-5-6-10-20 şeklinde siparişleriniz alınır.


Priz dinleme cihazı olarak  3' lü, 4' lü, 5' li veya 6'l ı priz kutularının içerisine yerleştirilen cihazlar sayesinde priz dinleme cihazı olarak adlandırılan bir ürün ortaya çıkmaktadır. Ev, ofis, veya iş yerinize yerleştirerek güvenlik amaçlı olarak kullanabileceğiniz mükemmel şarj sorunu olmayan bir cihazdır.


İçerisinde ki GSM modül vericisi sayesinde mesafe sınırı yoktur. Ayrıca şarj sorunu da yoktur. 7 gün 24 saat boyunca sınırsız dinleme yapabilirsiniz.


Dünyanın neresinde olursanız olun, yapacağınız tek şey priz içerisine takacağınız simkart numarasını arayıp priz dinleme cihazının bulunduğu ev, ofis veya iş yerinizi canlı dinleyebilir aynı zamanda  dinlediğiniz telefonunuza ortamdaki sesleri kaydedebilirsiniz.


GSM Takıp  cihazını aynı zamanda normal priz olarak da kullanabilirsiniz. GSM Takip sistemini eşsiz yapan bir diğer özelliği ise, vericiyi çalıştırmak için gereken elektrik enerjisini prizden almasıdır. Bu sayede cihazın şarj etme problemi ortadan kalkar. Bir defa prize taktıktan sonra pil değiştirme, şarj etmek gibi uğraşa gerek kalmıyor. 

 

Hem priz hem de ortam dinleme cihazı olarak kullanabileceğiniz priz dinleme cihazı ile dünyanın her yerinden online dinleme yapabilirsiniz. Normal bir telefon hattı ile çalışan priz ortam dinleme cihazı dünyanın her yerinden online dinleme imkanı sunarken, diğer yandan priz olarak da kullanılabilmektedir. Elektrik prizine takılı olduğu sürece şarj gereği olmayan bu gözde ürün, prizden çıkarıldığı an yada elektriklerin kesildiği durumlarda dahi kendi dahili bataryası sayesinde 5 saatlik kesintisiz dinleme özelliğine sahiptir. Ayrıca belirgin olmayan ve özel olarak üretilen priz online ortam dinleme cihazında ses sensör özelliği de mevcuttur. Bu sayede cihazı bıraktığınız ortamda ses ve konuşmaları algıladığı an kullanıcısını geri arar ve ortamı dinlemesini sağlar.Bu akıllı özellik sayesinde cihazı bıraktığınız her ortamda zahmetsizce online dinlemeler yapabilirsiniz.


Hırsız güvenlik sistemi olarak da kullanabilirsiniz. Cihaz evinizde mutfak - salon - çalışma odası veya giriş de takılı olduğunu düşünün evde bir ses algıladığında otomatik olarak sizin cep telefonunu arayacak ve evde birilerinin olduğunu anlayacak hatta telefonu açarsanız ( yani cihaz sizi aradığında cevaplarsanız ) evde ki sesleri canlı olarak dinleyebileceksiniz. Arzu ederseniz sesleri cep telefonunuza kayıt edebilirsiniz.

 

 

Priz Ortam ve Online Dinleme Cihazı Teknik Özellikler:
 


> Operatör frekans 900/1800/1900 MHz GSM 850
> GSM destekli iletişim özelliği
> Kesintisiz online dinleme imkanı
> Geri aramalı sensör özelliği
> Güçlü çift mikrofonlu ses algılama
> Yurtiçi ve yurt dışından online dinleme imkanı
> Şarj gereği olmayan (elektriğe bağlı çalışabilme)

>

Çalışma esnasında belirgin özellik göstermez

GSM Takip Cihazı Özellikleri


  1. ​GSM frekansları kullanıldığı için dinleme mesafesi sınırsızdır.
  2. Ortamdaki sesleri, konuşmaları ve fısıltıları bile çok net duymanızı sağlar.
  3. Şarj problemi yoktur, enerjisini prizden alır.
  4. Kesintisiz dinleme imkanı sunar.
  5. Çok güçlü 5 kuruş boyutunda mikrofona sahıptır. 
  6. Şüphe çekmez, normal kablolu prizdir.
  7. Turkcell, Vodafon ve Avea ile çalışır.
  8. Profesyonel dinleme cihazıdır.

 

GSM Takip Cihazı Paket İçeriği


  • 1 Adet priz GSM sistemi
  • 1 Adet kullanma klavuzu

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Oylama
Kötü İyi

Call Now Button Hemen Arayın